Ballina Etiketimet Kapitull 11

Etiketim: kapitull 11

Marrëveshja me FAO-n, Kipi: Bashkëpunimi përshpejton procesin e integrimit në BE

TIRANË, 4 mars/ATSH-Z.Tosku/ - Marrëveshja e nënshkruar mes qeverisë shqiptare dhe Organizatës së Ushqimit dhe Bujqësisë së Kombeve të Bashkuara, jo vetëm do të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA