Ballina Etiketimet Kapisyzi

Etiketim: Kapisyzi

“Mjekët po ‘vetëflijohen’, ka edhe që mbajnë ‘Xanax’ në xhep”/ Kapisyzi:...

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Drejtori i spitalit “Shefqet Ndroqi”, mjeku i njohur Perlat Kapisyzi, tha se situata në spitale është e vështirë si për...

Ngjarja e “Shefqet Ndroqit”/ Kapisyzi: S’duhet të njollosin figurën dhe cilësinë...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Drejtori i Spitalit “Shefqet Ndroqi”, Perlat Kapisyzi e ka cilësuar tronditëse hetimin e Prokurorisë për Tire Alldervishin, ish-sanitaren e...

Kohë kovidiane/ Kapisyzi: Shikimi plot shpresë i pacientëve do na ndjekë...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Drejtori i Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”, prof. dr. Perlat Kapisyzi përmes një mesazhi të fortë u ka bërë apel të gjithëve,...

Mesazhi i prof. Perlat Kapisyzit: Virusi më agresiv, mbajtja e maskës...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për agresivitetin e virusit, ka...

COVID-19/ Mjeku Kapisyzi: Besim tek masat që janë marrë dhe tek...

TIRANË, 10 mars /ATSH/ -Mjeku Perlat Kapisyzi duke folur për rrezikun që i kanoset Shqipërisë nga përhapja e koronavirusit, shprehet se ka besim tek...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA