Ballina Etiketimet Kandidat PS

Etiketim: kandidat PS

Muharremi: Prioritet i qeverisë, transformimi i Shqipërisë

TIRANË, 23 mars /ATSH/ Pjesë e ekipit të PS në zgjedhjet e 25 prillit për qarkun e Tiranës është edhe Alfred Muharremi, i cili...

Benet Beci, i treti në listën e PS-së në Shkodër: Shumë...

TIIRANË, 10 mars /ATSH/ Benet Beci, kreu i KESH-it, është kandidati i tretë në listën e PS-së në Shkodër, për zgjedhjet parlamentare të 25...

Kandidati socialist për Shkodrën, Pjetri: Ja si do t’ia kthej shkëlqimin...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/- Pas 30 qershorit Shkodrës, djepit të kulturës dhe qytetarisë, do t’i kthejmë shkëlqimin e dikurshëm. Kështu thekson kandidati i Partisë Socialiste për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA