Ballina Etiketimet Kanberra

Etiketim: Kanberra

Ambasadë e përbashkët Shqipëri-Kosovë në Australi/ Cakaj: Ky është vetëm fillimi

TIRANË, 28 maj/ATSH/ Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, prezantoi sot hyrjen e Ambasadës së Republikës së Shqipërisë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA