Ballina Etiketimet Kampionati Kombëtar 5×5

Etiketim: Kampionati Kombëtar 5×5

Kampionati Kombëtar 5×5/ Diamant MFC shpallet kampione e zonës së Durrësit...

TIRANË, 5 maj /ATSH/ Kampionati Kombëtar i futbollit 5×5 ka mbërritur në fazën kulminante, duke parë që në shumë zona ka përfunduar kampionati dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA