Ballina Etiketimet Kamikaze

Etiketim: kamikaze

FOKUS – Fëmijët kamikazë projekti i ardhshëm i ISIS-it

PARIS, 27 qershor (ATSH-ANSA) - Një skenar i frikshëm dhe aspak human, rezulton sipas një hetimi të kryer nga gazeta franceze ''Le Monde'', ku...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA