Ballina Etiketimet Kallezim penal

Etiketim: kallezim penal

Pasojat e tërmetit, PD dorëzon kallëzimin penal në SPAK

TIRANË, 30 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Partia Demokratike i është drejtuar Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion me një kallëzim penal lidhur me pasojat e tërmetit të 26...

Bardhi: Kallëzimi penal i Metës ndaj kryetarit të KED, akti i...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar pas kallëzimit penal të Presidentit Meta ndaj kryetarit të Këshillit...

Regjistrimet fiktive të zgjedhësve, KQZ: Partitë të dalin kundër këtij fenomeni

TIRANË, 17 janar /ATSH/ - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të kallëzojë penalisht kryetarët e bashkive dhe përgjegjësit e zyrës së gjendjes civile nëse...

Balla kallëzon penalisht Bashën, ish-oficerin Nuhu dhe gazetarin Çollaku

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla depozitoi sot në Prokurori kërkesën për fillimin e ndjekjes penale për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA