Ballina Etiketimet Kalim kufitar

Etiketim: kalim kufitar

Shtrëngimi i masave antikovid në Kakavijë deri më 15 mars/ Do...

TIRANË, 1 mars /ATSH/ Sot hyjnë në fuqi masat e reja antikovid për kalimin në Greqi, ku është parashikuar që të shtrëngohen kufizimet. Ministria për...

Hyrja në Kosovë/ MEPJ: Lejohet qarkullimi normal i automjeteve, për qytetarët...

TIRANË, 3 qershor /ATSH/ Që pas ditës së djeshme, datë 2 qershor 2020, falë konsultimeve të njëpasnjëshme dhe të pandërprera të autoriteteve shqiptare me...

Trajtim me dinjitet i shtetasve shqiptarë në pikat rumune të kalimit...

TIRANË, 2 nëntor /ATSH/ - Trajtimi me dinjitet i shtetasve shqiptarë në pikat rumune të kalimit kufitar, ishte në qendër të bisedës mes ambasadorit...

Transformohet pika kufitare e Hanit të Hotit, lehtësi për qytetarët dhe...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10156006232021523/ TIRANË, 3 Gusht /ATSH/ - Hapësirat në pikën e kalimit kufitar të Hanit të Hotit që lidh Shqipërinë me Malin e Zi, janë transformuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA