Ballina Etiketimet Kalendar punime

Etiketim: kalendar punime

Miratohet kalendari trejavor i punimeve të Kuvendit, më 1 shkurt seanca...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Konferenca e Kryetarëve miratoi sot kalendarin trejavor të punimeve të Kuvendit për periudhën 8-26 shkurt 2021 Nën drejtimin e Kryetarit të...

Konferenca e Kryetarëve miraton kalendarin e punimeve për periudhën 1-22 maj

TIRANË, 29 prill/ATSH/ Konferenca e Kryetarëve shqyrtoi dhe miratoi sot kalendarin e punimeve të Kuvendit për periudhën 1-22 maj 2020. Në fillim të mbledhjes, Kryetari...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA