Ballina Etiketimet Kakvije

Etiketim: Kakvije

Policia Kufitare e Kakavijës: Asnjë rast i trafikimit të drogës nuk...

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ Shefi i Stacionit të Policisë Kufitare Kakavijë Vilson Dine tha sot se asnjë rast i trafikimit të drogës nuk është evidentuar...

Pika doganore e Kakavijës mbyllet për 24 orë/ Doganat sqarojnë bizneset

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Doganave njofton të gjithë qytetarët dhe bizneset që kryejnë aktivitet import-eksporti nëpërmjet pikës doganore Kakavijë, se kjo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA