Ballina Etiketimet Kafshët shtëpiake

Etiketim: kafshët shtëpiake

Përkëdhelja e një qeni ose maceje redukton stresin

TIRANË, 23 korrik /ATSH/ - Sipas një studimi të bërë nga një grup shkencëtarësh në Amerikë, ka rezultuar se përkëdhelja e një kafshe ulte...

Kafshët shtëpiake mbrojnë fëmijët nga alergjitë

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ - Sa më i madh kontakti me kafshët shtëpiake gjatë viteve të para të jetës, aq më të mbrojtur janë...

Sekretet mund t’i ndani edhe me miqtë… me katër këmbë

TIRANË, 20 maj /ATSH/ - Qeni nuk është vetëm miku më i mirë i njeriut, por me të mund ndash problemet dhe sekretet. Është...

Miqtë me katër këmbë tani me llogari bankare

TIRANE,6 Prill /ATSH/ - Për të paguar vizitat veterinare, për të blerë biskotat ..... shpenzimet e përditshme janë të shumta kur bëhet fjalë për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA