Ballina Etiketimet Janar-nëntor 2018

Etiketim: janar-nëntor 2018

Muzeu Historik Kombëtar, shifra në rritje të turistëve vendas dhe të...

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Muzeu Historik Kombëtar i cili synon të nxisë mirëkuptimin dhe vlerësimin e historisë së Shqipërisë tek publiku vendor, kombëtar...

Muzetë e Beratit, destinacioni i preferuar edhe gjatë sezonit dimëror

TIRANË, 5 dhjetor /ATSH/ - Vërtet që sezoni turistik i verës ka përfunduar, por në Qendrën Kombëtare të Muzeve Berat (Muzeu Ikonografik “Onufri”, Muzeu...

Kalaja e Beratit, mbi 128 mijë vizitorë zbuluan historinë mbresëlënëse

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ - Kalaja e Beratit është një nga atraksionet turistike më të vizituara ku çdo vit e më shumë tërheq vëmendjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA