Ballina Etiketimet Itali qeveri

Etiketim: itali qeveri

BELGJIKË – Juncker: Brukseli ka besim të plotë tek qeveria e...

BRUKSEL, 1 qershor /ATSH-AFP/ - Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker ka besim të plotë në aftësinë dhe vullnetin e qeverisë së re italiane...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA