Ballina Etiketimet ISKK Gruaja Komunizem

Etiketim: ISKK Gruaja Komunizem

“Komunizmi dhe feminizmi”, përgatitet konferenca shkencore

TIRANË,20 shtator /ATSH - I. Vata/ Realiteti i gruas në kohën e diktaturës komuniste është objekt i thirrjes për konferencë shkencore të ISKK. Instituti i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA