Ballina Etiketimet ISHP sensibilizim

Etiketim: ISHP sensibilizim

Durrës/ ISHP takime informuese dhe sensibilizuese për autizmin

TIRANË, 16 prill/ATSH/ - Instituti i Shëndetit Publik gjatë muajit prill, i cili është edhe muaji i ndërgjegjësimit për autizmin, do të zhvillojë disa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA