Ballina Etiketimet Ish-agjent rus

Etiketim: ish-agjent rus

BRUKSEL – BE dënon ashpër sulmin ndaj ish-agjentit rus

BRUKSEL, 19 mars /ATSH-DPA/ - Bashkimi Europian ka dënuar ashpër sulmin me gaz nervor ndaj ish-agjentit të dyfishtë rus, Sergei Skripal dhe vajzës së...

BRUKSEL – Stoltenberg: Nuk dëshirojmë një Luftë të re të Ftohtë

BRUKSEL, 15 mars /ATSH-ANSA/ - Qasja e NATO-s ndaj Rusisë, pas rastit të helmimit të ish-agjentit rus në Britaninë e Madhe, mbetet solide, mbrojtëse...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA