Ballina Etiketimet IPA

Etiketim: IPA

Fondet IPA nga programi vjetor 2019/ Xhaçka: U rialokuan duke u...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH - A. Fortuzi/ Bashkimi Europian mbështet Shqipërinë me 70 650 000 euro përmes Programit IPA dhe në fokus do ketë mbështetjen...

Ratifikohet marrëveshja me Komisionin Europian/ Forcim i përfshirjes sociale

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Komisioni Parlamentar i Ekonomisë dhe Financave ratifikoi marrëveshjen e financimit me Komisionin e Bashkimit Europian, në lidhje me programin vjetor kombëtar...

BE, 94.1 milionë euro Shqipërisë për Reformën në Drejtësi, luftën kundër...

TIRANË, 13 shtator /ATSH-Gjergji Mima/ Bashkimi Europian i ka akorduar Shqipërisë 94 milionë euro për fusha shumë të rëndësishme si luftën kundër korrupsionit, krimit...

Veliu takohet me përfaqësues të shoqatës IPA të Ballkanit Perëndimor

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ - Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Drejtues Madhor Ardi Veliu, priti në një takim përfaqësues të shoqatës IPA, të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA