Ballina Etiketimet “International Folk Festival Tirana”

Etiketim: “International Folk Festival Tirana”

“International Folk Festival Tirana”, promovim i Tiranës turistike

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Para pak ditësh bashkia e Tiranës i dha shumë rëndësi sezonit turistik veror 2021 dhe synimi ishte që Tirana si qytet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA