Ballina Etiketimet Inpsektim

Etiketim: inpsektim

Bizneset të çliruara nga tatimfitimi dhe TVSH, Shqipëria si asnjë vend...

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot disa biznese të vogla në qytetin bregdetar të Vlorës, ku theksoi se "bizneset janë çliruar nga...

Veliaj inspekton shkollën e dëmtuar në Pezë, do rindërtohet nga e...

-Veliaj: Grupet në terren po bëjnë verifikimin e objekteve- TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Kryetari i Këshillit Bashkiak, Toni Gogu...

Manastirliu: 600 persona kanë marrë ndihmë mjekësore në spitale si pasojë...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, deklaroi sot nga spitali i Durrësit se "deri në këtë orë të mesditës...

FOTO/ Vlorë, inspektime në Urën e Frëngut

TIRANË, 4 qershor /ATSH/ - Specialistët e Institutit të Monumenteve të Kulturës kanë kryer një inspektim në Urën e Frëngut, në fshatin Gjorm, Vlorë. Gjatë...

Lleshaj në Shkodër: Ndërhyrje e gjerë në infrastrukturën e godinave të...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, inspektoi punimet në kantierin ku po ngrihet ndërtesa e re e drejtorisë vendore të policisë Shkodër,...

Spitali i Urgjencës dhe Patologjisë në Elbasan, përfundon brenda qershorit të...

TIRANË, 24 janar/ATSH/-  Ndërtesa e vjetër e Spitalit të Kirurgjisë, ndërtim i vitit 1976, në qytetin e Elbasanit, prej më se 6 muajsh i...

Akuzat e PD, Veliaj: Zona e Gardës do i kthehet qytetarëve

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ - Pas zgjerimit të pjesës jugore, Parkut të Liqenit do t’i shtohet edhe një hapësirë tjetër e gjelbëruar prej 2.5 hektarësh,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA