Ballina Etiketimet Infermiere

Etiketim: Infermiere

Konkursi i infermierëve, shpallen fituesit për Tiranën

TIRANË, 11 prill/ATSH/- Pas përfundimit të të gjitha fazave të testimit dhe procesit të ankimimit, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale shpalli listën përfundimtare...

“Infermierë për Shqipërinë”, nga nesër nisin testimet për vendet vakante

TIRANË, 30 mars/ATSH/ - Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar listat përfundimtare të kandidatëve profesionistë të shkencave teknike mjekësore të kualifikuar për...

Shpallen listat e infermierëve që do të testohen për punësim

TIRANE, 6 Mars/ATSH/-Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike listën e infermierëve që do të testohen për punësim në platformën "Infermierë për Shqipërinë" ndërsa sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA