Ballina Etiketimet Indutri e mishit

Etiketim: indutri e mishit

Skemat Kombëtare/ Gentjani nga Shkodra rrit kapacitetet me dhoma frigoriferike në...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Sipërmarrjet në industrinë ushqimore po rrisin investimet në teknologji dhe mekanizim bashkëkohor që janë me impakt të drejtpërdrejtë në rritjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA