Ballina Etiketimet Imazh

Etiketim: imazh

PRC: Biden ka përmirësuar imazhin e SHBA-së në botë

UASHINGTON, 10 qershor /ATSH-ANSA/ - Imazhi i SHBA-së në botë po përmirësohet falë mbërritjes së Joe Biden në Shtëpinë e Bardhë, pas katër viteve...

Imazhi i përqafimit pandemik fiton çmimin World Press Photo 2021

AMSTERDAM, 15 prill /ATSH-DPA/ - Një imazh prekës i dy personave të përqafuar për herë të parë në muaj për shkak të pandemisë globale...

FOKUS – Në Kroaci zgjedhje legjislative me imazhin e një peizazhi...

ZAGREB, 4 korrik /ATSH-AFP/ - Kroatët do të votojnë të dielën në sfondin e një rikthimi të koronavirusit gjatë zgjedhjeve legjislative të komplikuara nga...

Politika qorre e opozitës goditi Shqipërinë në sytë e botës

TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama shprehu trishtimin e tij në lidhje me jehonën që ka pasur protesta e dhunshme e opozitës, një ditë...

Voda: Protestuesit paqësorë të distancohen nga dhuna, ka persona me rekorde...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/- Mes protestuesve ka persona me rekorde kriminale dhe të rrezikshëm për qytetarët e tjerë, të cilët janë në vëzhgim të veçantë...

Naomi Campbell imazhi i një kompanie kozmetike

TIRANË, 22 dhjetor /ATSH/ - Pas pothuasje 5 dekadash jetë, ishte koha që Naomi Campbell të bëhej pjesë e reklame kozmetike. Supermodelja legjendare ka pushtuar...

SOFT NEWS – Në Gjermani sinjalet e semaforit edhe me imazhin...

BERLIN, 8 dhjetor /ATSH-AFP/ - Në Friedberg kur semafori bëhet i gjelbër, mesazhi është ''Now or never’’ (Tani ose kurrë'' duhet të kalosh rrugën. Qyteti...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA