Ballina Etiketimet Ilire Vinca

Etiketim: Ilire Vinca

Ilire Vinca: Po të ndërtohej një teatër i ri në vendin...

TIRANË, 23 gusht/ATSH/- Ilire Vinca, aktore dhe regjisore, me një sërë produksionesh të suksesshme dhe anëtare e Këshillit Drejtues të Teatrit Kombëtar të Kosovës,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA