Ballina Etiketimet Ilir Meta

Etiketim: Ilir Meta

Apeli i Metës: Bashkëpunim që Këshilli i BE të japë vendimin...

TIRANË, 10 Maj/ATSH/ -Presidenti i Republikës, Ilir Meta është shprehur se “duke bashkëpunuar të gjithë, është tërësisht e mundshme që rekomandimi pozitiv i Komisionit...

Meta mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Liri Belishovës

TIRANE, 24 Prill/ATSH/- Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Liri Belishovës. "Nderim për atë dhe të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA