Ballina Etiketimet Ilir Bejtja

Etiketim: Ilir Bejtja

Programi i PD për energjinë/ Zv.ministri: Përsëritje e të gjitha dështimeve...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Zv. ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Ilir Bejtja deklaroi sot se humbjet nga energjia elektrike, nga 53% që kanë qenë...

VIDEO-Reagimi i ndërtuesve pas paralajmërimit të Kryeministrit/ Bejtja flet për ATSH

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH-Arlinda Gjonaj/ Pas thirrjes së kryeministrit Edi Rama që kompanitë të cilat kanë ndërtuar pallate që kanë pësuar dëmtime nga tërmeti,...

Situata pas tërmetit, Bejtja: Brenda 15 dhjetorit përfundojmë verifikimin e banesave

TIRANË, 2 dhjetor /ATSH/ -Zv/ministri i Infrastrukturës, Ilir Bejtja deklaroi sot brenda mesit të muajit dhjetor do të përfundojë i gjithë procesi i verifikimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA