Ballina Etiketimet Ilias Haxhiraj

Etiketim: Ilias Haxhiraj

Kombëtarja U-20/ Miqësoret kundër Malit të Zi, trajneri Haxhiraj shpall listën

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Ekipi Kombëtar i 20-vjeçarëve ka nisur ditën e sotme grumbullimin dhe stërvitjet intensive në prag të dy ndeshjeve miqësore që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA