Ballina Etiketimet IKMT Durres

Etiketim: IKMT Durres

IKMT, 88 kg tritol pallatit 12 katësh në Durrës

TIRANË, 20 shtator /ATSH – I. Vata/- Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka kryer sot për herë të parë një procedurë për shembjen...

Rindërtimi/ Shemben 3 pallate të dëmtuara nga tërmeti në Bishtkamëz të...

TIRANË, 29 gusht /ATSH – I. Vata/- IKMT dhe IMT e Durrësit kanë shembur sot 3 pallate për t’i hapur rrugë rindërtimit për strehimin...

Rindërtimi/ Shembet shkolla e Mesme e Bashkuar dhe kopshti “Ismet Nanushi”...

TIRANË, 26 gusht /ATSH – I. Vata/- Ne bashkinë Durrës vazhdon shembja e objekteve arsimore për t'i hapur rrugë rindërtimit. Në bashkinë Durrës, paraditen e...

Operacioni i Rindërtimit/ IKMT shemb godinën e Kujdesit Shëndetësor në Durrës

https://www.facebook.com/893685447319839/videos/560812594796811 TIRANË, 6 korrik /ATSH - I. Vata/ - Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar sot punën për prishjen e objekteve të dëmtuara...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA