Ballina Etiketimet Ignazio Cassis

Etiketim: Ignazio Cassis

Cakaj pret Cassis: Shqipëria dhe Zvicra, bashkëpunim të shkëlqyer në rrafshin...

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ Shqipëria dhe Zvicra gëzojnë një bashkëpunim të shkëlqyer në rrafshin e diplomacisë shumëpalëshe, veçanërisht në OSBE. Ministri në detyrë për Europën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA