Ballina Etiketimet Hysi Ndergjegjesimi

Etiketim: Hysi Ndergjegjesimi

Dita Botërore e Ndërgjegjësimit për Autizmin, Hysi: Një ditë për reflektim

TIRANË, 2 prill /ATSH - I. Vata/ - Nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi kujtoi sot ditën Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin, si dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA