Ballina Etiketimet Hipizem

Etiketim: hipizem

“Caravan Horse Riding Albania”/ Historia e Kristinës frymëzon për sipërmarrje të...

  TIRANË, 9 maj /ATSH/ Kristina Fidhi, me mbështetjen e AZHBR-së ka ngritur në Gjirokastër, sipërmarrjen e saj, sa të bukur dhe të veçantë nën...

FOTOGALERI/ Spektakël i rrallë hipizmi në vijën bregdetare Darëzezë – Pishporo

TIRANË, 1 nëntor /ATSH/  Darëzeza e Fierit mori një tjetër dimension turistik. Me qindra pjesëmarrës nga gjithë Shqipëria e Kosova përjetuan spektaklin e rrallë të...

FOTOGALERI/ Produkt i ri turistik, bregdeti i Darëzezës shndërrohet në një...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Për herë të parë bregdeti i Darëzezës në Fier do të shndërrohet në një "pistë" hipizmi. Drejtoresha e Turizmit në bashkinë e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA