Ballina Etiketimet Hiotel

Etiketim: hiotel

NJU DELHI – 17 viktima pas zjarrit në një hotel

NJU DELHI, 12 shkurt /ATSH-ANSA/ - Shtatëmbëdhjetë persona humbën jetën dhe katër të tjerë morën dëmtime të rënda prej flakëve të zjarrit që përfshiu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA