Ballina Etiketimet Hina

Etiketim: hina

Drejtoresha e HINA-s, Vojvodiç: Shqipëria po rritet, marrëdhënie speciale me ATSH

TIRANË, 1 mars /ATSH/ - Shoh se Shqipëria po rritet, ndërkohë vërej se shqiptarët janë njerëz të hapur, të sjellshëm dhe shumë të ngrohtë,...

FOTO/ Bashkëpunimi në fushën e teknologjisë së informacionit, në qendër të...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ - Bashkëpunimi në fushën e teknologjisë së informacionit, kriza e krijuar nga pandemia e Covid-19 dhe reagimi ndaj pasojave që...

KROACI – Zgjedhje parlamentare më 5 korrik

ZAGREB, 20 maj /ATSH-HINA/ - Zgjedhjet parlamentare kroate do të zhvillohen më 5 korrik, dekretoi sot presidenti Zoran Milanoviç. Zgjedhjet parlamentare do të zhvillohen më...

KROACI – Zyrat e HINA-s në Zagreb u dëmtuan nga tërmeti,...

ZAGREP, 22 mars /ATSH- HINA/ – Ndërtesa që strehon zyrat e Hina-s në qendër të Zagrebit është dëmtuar rëndë nga tërmeti i së dielës,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA