Ballina Etiketimet Hidroksiklorokine

Etiketim: hidroksiklorokine

COVID-19 – SHBA-ja anulon autorizimin e përdorimit të klorokinës dhe hidroksiklorokinës

UASHINGTON, 15 qershor /ATSH-AFP/ - Zyrtarët amerikanë të Shëndetësisë tërhoqën sot autorizimin për përdorim emergjent të dy trajtimeve antiCOVID-19, klorokinës dhe hidroksiklorokinës. "Nuk është më...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA