Ballina Etiketimet Halim Kosova

Etiketim: Halim Kosova

Halim Kosova: Komisioni i PD më s’kualifikoi se nuk shaja PS...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Mjeku i njohur Halim Kosova, ish-deputet i Partisë Demokratike dhe ish-kandidat i PD për bashkinë e Tiranës, është shprehur i keqardhur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA