Ballina Etiketimet Gurma

Etiketim: Gurma

FOTO/ Kryebashkiaku i Sarandës, Gurma për ATSH: 407 pako ushqimore të...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Në bashkinë e Sarandës vijon operacioni humanitar në ndihmë të familjeve në nevojë dhe të moshuarve që jetojnë vetëm, ku deri...

Një mjek për kryebashkiak, Gurma: Plan për turizëm gjithëvjetor në Sarandë

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ Kandidati i Partisë Socialiste për kryetar bashkie në Sarandë, Adrian Gurma deklaroi sot se "ka një plan për zgjerimin e sezonit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA