Ballina Etiketimet Gsk

Etiketim: gsk

COVID-19 – Sanofi dhe GSK fillojnë provën për versionin e riformuluar...

PARIS, 22 shkurt /ATSH-AFP/ - Sanofi filloi sot një provë të re klinike të ashtuquajtur "faza 2" për vaksinën kandidate kundër COVID-19 të zhvilluar...

LONDËR – GSK dhe CureVac bashkëpunim për një vaksinë kundër varianteve...

LONDËR, 3 shkurt /ATSH-AFP/ - Laboratori farmaceutik britanik GSK dhe konkurrenti i saj gjerman CureVac njoftuan sot se do të bashkohen për të prodhuar...

FRANCË – ”Sanofi” & GSK: Kostoja e vaksinës antiCOVID-19 më pak...

PARIS, 5 shtator /ATSH-ANSA/ - Kostoja e vaksinës së ardhshme, e zhvilluar nga laboratorët ''Sanofi'' dhe GSK kundër Covid-19 nuk është përcaktuar ende plotësisht,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA