Ballina Etiketimet Grup i dyte

Etiketim: grup i dyte

Niset ekipi i dytë mjekësor në ndihmë të Italisë, Manastirliu: Krenarë...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale e shoqëruar edhe nga ambasadori Italian në Shqipëri, Fabrizio Buccin ka përcjellë grupin e dytë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA