Ballina Etiketimet Grabitje Rinas

Etiketim: Grabitje Rinas

Grabitja në Rinas, mbetet në qeli dhe Rakip Hajdini

TIRANË, 30 prill/ATSH/- Rakip Hajdini shtetasi i pestë i ndaluar për grabitjen në Rinas ka dalë të martën para Gjykatës së Krimeve të Rënda...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA