Ballina Etiketimet Gonzales

Etiketim: Gonzales

FOKUS – Gonzalez: Spanja mbështet zgjerimin e BE-së në Ballkanin Perëndimor

ZAGREB, 11 maj /ATSH-ANSA/ - Spanja mbështet zgjerimi i Bashkimit Europian në Ballkanin Perëndimor duke besuar se kjo do të rriste stabilitetin dhe sigurinë...

BRUKSEL – Gonzales: Fondi i Rimëkëmbjes të jetë përparësia e BE-së

BRUKSEL, 13 korrik /ATSH-ANSA/ - Sot është një mundësi e mirë për t'u përgatitur për samitin e kësaj fundjave, ku pritet një vendim i...

Testimet sipas rekomandimeve të OBSH-së/ Gonzales për ATSH-në: Masat e marra...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Përfaqësuesi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri Raul Gonzalez Montero ka komentuar për Agjencinë Telegrafike Shqiptare situatën aktuale të krijuar...

Gonzales: Kurba e pandemisë varet nga masat e marra në çdo...

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri, Raul Gonzales u shpreh se situata në Shqipëri paraqitet e stabilizuar si rezultat...

“Ecuri pozitive në betejën ndaj COVID-19″/ Kreu i OBSH në Shqipëri:...

TIRANË, 8 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Përfaqësuesi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri, Raul Gonzales, në një intervistë televizive ka theksuar se shifrat e...

Përfaqësuesi i OBSH-së në Tiranë mesazh mjekëve dhe infermierëve: Po kontribuoni...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Përfaqësuesi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri Raúl González-Montero, në Ditën Botërore të Shëndetit ka ndarë një mesazh drejtuar mjekëve...

COVID-19/ Kreu i OBSH-së në Shqipëri, Gonzales: Masat e zbatuara ndikuan...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri, Raul Gonzales tha sot se "masat e zbatuara nga qeveria që në fillim...

Kreu i OBSH-së në Tiranë: Shqipëria, masa radikale të duhura dhe...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ “Në Shqipëri deri më tani kemi një numër të vogël dhe ky është një lajm i mirë. Shqipëria mora masat e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA