Ballina Etiketimet Gjylameti Kashar

Etiketim: Gjylameti Kashar

Gjylameti, takim me strukturat/ Puna jonë do vulosë Kasharin si bastion...

TIRANË, 15 shtator /ATSH - I. Vata/ Deputetja e PS-së Blerina Gjylameti ka marrë pjesë sot në mbledhjen me strukturat e PS-së në Kashar. “Fitorja...

Gjylameti: Prioritet, bashkëqeverisja me njerëzit e zakonshëm

TIRANË, 13 shkurt /ATSH - I. Vata/ Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti njoftoi konstituimin e këshillit socialist dhe përfundimin e zgjedhjeve të reja të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA