Ballina Etiketimet Gjylameti Grate

Etiketim: Gjylameti Grate

Kongresi hapet nga Forumi i Gruas Socialiste, Gjylameti: PS, forca politike...

  TIRANË, 28 shkurt /ATSH - I. Vata/- “PS ka qenë një forcë që ka përqafuar risitë dhe në këtë aspekt mjafton të shohim raportin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA