Ballina Etiketimet Gjykata Kuishtetuese

Etiketim: Gjykata Kuishtetuese

Vakancat në Gjykatën Kushtetuese/ KED kualifikon kandidatët që vijojnë procesin

TIRANË, 23 nëntor /ATSH – I. Vata/ Këshilli i Emërimeve në Drejtësi në mbledhjen e sotme vendosi skualifikimin e Zhaklina Petos dhe Eugen Papandiles...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA