Ballina Etiketimet Gjykata e Apleit

Etiketim: Gjykata e Apleit

2 vite burg për ish-kryeprokurorin, SPAK ngarkon Policinë për ekzekutimin e...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nxjerrë sot urdhrin për ekzekutimin e vendimit penal të marrë nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA