Ballina Etiketimet Gjinaj

Etiketim: Gjinaj

Gjonaj: Kemi bërë shumë për titujt e pronësisë, vetëm në njësinë...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, theksoi sot se "një nga sfidat e Partisë Socialiste për mandatin e tretë është konkludimi i...

Gjonaj: Reforma në Drejtësi përmbysi në radhë të parë mentalitetin e...

TIRANË, 3 mars /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj u shpreh sot se arritjet në fushën e Drejtësisë, si kryefjalë e gjithë reformave që...

Vendimi i Gjykatës Europiane tregon ligjshmërinë e institucioneve të vetingut dhe...

TIRANË, 9 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka përshëndetur sot vendimin e Gjykatës Europiane për të Drejtat e Njeriut...

Lufta kundër korrupsionit/ Gjonaj: 38 çështje i janë dërguar Gjykatës, me...

TIRANË, 16 tetor/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj deklaroi sot se “janë marrë 650 masa disiplinore për të gjithë ata të cilët kanë kryer...

Gjonaj: Vetingu në politikë nga një sistem drejtësie i pastruar

TIRANË, 21 dhjetor/ATSH/- Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, theksoi sot se "me një sistem drejtësie të pastruar me ngritjen e SPAK dhe të Byrosë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA