Ballina Etiketimet Gjimnazi “Ibrahim Rugova”

Etiketim: gjimnazi “Ibrahim Rugova”

Rikonstruksion total i gjimnazit “Ibrahim Rugova”/ Ndërtim i të parës çerdhe...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Rikonstruksion total i gjimnazit "Ibrahim Rugova" dhe ndërtim i të parës çerdhe publike në qendër Kamzë. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA