Ballina Etiketimet Gjiknuri Reforma

Etiketim: Gjiknuri Reforma

Gjiknuri: Reforma Zgjedhore përmbushi disa rekomandime të OSBE/ODIHR, sakrifikoi disa të...

TIRANË, 10 nëntor /ATSH – I. Vata/ “Produkti i reformës së fundit zgjedhore përmbushi një pjesë të rekomandimeve të OSBE/ODIHR”, tha sot përfaqësuesi i...

Nga vota e emigrantëve te KQZ, Këshilli Politik arrin dakordësi për...

TIRANË, 24 qershor /ATSH - I. Vata/ Këshilli Politik ka përfunduar me konsensus takimin e sotëm për Reformën Zgjedhore, ku janë pranuar propozimet e...

Reforma Zgjedhore/ Këshilli Politik arrin konsensus për financimin e partive, kuotën...

TIRANË, 26 maj /ATSH - I. Vata/ Bashkëkryetari i Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri, tha në fund të mbledhjes se është arritur dakordësia mes palëve...

Bojkotuan reformën zgjedhore/Gjiknuri-opozitës joparlamentare: Rikthehuni në tryezë, mos të humbim kohë

TIRANË, 20 maj /ATSH - I. Vata/ Bashkëkryetari i Komisionit të Posaçëm të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka njoftuar bashkëkryetaren Rudina Hajdari si dhe...

Miratimi me konsensus i Reformës Zgjedhore primar për mazhorancën/ Në Kolegjin...

TIRANË, 13 maj /ATSH - I. Vata/ “Dëshira jonë për të miratuar Reformën Zgjedhore me konsensus është primare për mazhorancën”, tha sot bashkëkryetari i...

Reforma Zgjedhore, Gjiknuri: Opozita ka tendencën për të fshirë atë që...

TIRANË, 11 maj /ATSH - I. Vata/ Pas mbledhjes së Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore bashkëkryetari Damian Gjiknuri tha ka dakordësi që diskutimet të...

Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri: Kohë e mjaftueshme për të gjetur konsensus në...

TIRANË, 7 maj /ATSH – I. Vata/- Bashkëkryetari i Komisionit të Posaçëm të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri tha sot në një intervistë televizive se...

“30 qershori afati i fundit për Reformën Zgjedhore”/Vullnet për bashkëpunim me...

TIRANË, 6 maj /ATSH – I. Vata/ “Dora jonë është e shtrirë dhe ne presim të adresojmë  çështjet e Reformës Zgjedhore së bashku me...

Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri: Pres që bashkë me opozitën jashtëparlamentare të rinisim...

TIRANË, 29 prill /ATSH – I. Vata/ Bashkëkryetari i Komisionit të Posaçëm të Reformës Zgjedhore Damian Gjiknuri tha sot se në mbledhjen e 6...

Reforma Zgjedhore, Gjiknuri: Nëse PD vjen në tryezë “me këmbë në...

TIRANË,4 mars /ATSH - I. Vata/ Bashkëkryetari i Komisionit të Posaçëm Parlamentar për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri pas takimit të zhvilluar me trupin diplomatik...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA