Ballina Etiketimet Gjici Kukes

Etiketim: Gjici Kukes

Kryesuesja e listës së PS-së në Kukës, Gerta Duraku, vlerë e...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PS-së për qarkun e Kukësit, Safet Gjici ka zhvilluar një takim me gra dhe...

Gjici: Ekipet e bashkisë Kukës në gatishmëri, po hapet rruga Kukës-Shishtavec

TIRANË, 26 janar /ATSH – I. Vata/ Ekipet e bashkisë Kukës vazhdojnë të jenë në terren për zhbllokimin e rrugëve të mbuluar nga bora. Lajmi...

Reshjet e borës në Kukës/ Gjici: Ekipet e bashkisë në terren,...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH – I. Vata/- Bashkia Kukës ka marrë të gjitha masat për pastrimin e rrugëve rurale nga akulli dhe bora për...

Reshjet e borës në Kukës/ Gjici: Ekipet e bashkisë në terren,...

TIRANË, 27 dhjetor /ATSH – I. Vata/- Bashkia Kukës vazhdon pastrimin e rrugëve në zonat rurale të cilat në disa fshatra si Kolesian, Topojan...

Kukës, vijon puna për restaurimin e Varrezave të Dëshmorëve

  TIRANË, 26 shtator /ATSH – I. Vata/- Bashkia Kukës nisi punën për restaurimin e Varrezave  të Dëshmorëve, lënë në harresë prej vitesh. Kryetari i bashkisë...

Kukës/ Nis ndërtimi i dy pallateve për strehimin e 75 familjeve...

TIRANË, 16 shtator /ATSH - I. Vata/ Bashkia Kukës pas 30 vitesh nisi punimet në bashkëpunim me Enti Kombëtar i Banesave për ndërtimin e...

Viti i ri shkollor/ Hapen 14 shkollat në Kukës për të...

https://www.facebook.com/BashkiaKukesOfficial/videos/2755712438033687 TIRANË, 12 shtator /ATSH - I. Vata/ - "14 shkollat e bashkisë Kukës, hapen për të mirëpritur nxënësit në një realitet të ri mësimor”,...

Viti i ri shkollor/ Kukës, vijon puna për lyerjen, dezinfektimin e...

TIRANË, 5 shtator /ATSH – I. Vata/- Bashkia Kukës po punon me dy grupe për lyerjen, dezinfektimin, pastrimin, meremetimin dhe përgatitjen e çerdheve, kopshteve...

Viti i ri shkollor/ Kukës, nis pastrimi, lyerja dhe dezinfektimi i...

TIRANË, 24 gusht /ATSH – I. Vata/- Bashkia Kukës ka nisur përgatitjen e institucioneve arsimore, shkolla, çerdhe dhe kopshte për nisjen e vitit të...

U dëmtua nga reshjet/ Kukës, nis puna për rehabilitimin e rrugës...

TIRANË, 22 gusht /ATSH – I. Vata/- Kryetari i bashkisë Kukës Safet Gjici njoftoi sot se punonjësit e bashkisë kanë nisur punën për rehabilitimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA