Ballina Etiketimet Gjermeni

Etiketim: gjermeni

Braçe: Krenar për Ulqinin dhe Gjermenin, të përkushtuar dhe të ndershëm

TIRANË, 10 mars /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe vlerëson kontributin e deputetëve Musa Ulqini dhe Englantina Gjermenin në Partinë Socialiste si njerëz...

Rama vlerëson Gjermenin dhe Hysin: Aktiviste shembullore që sollën në PS...

TIRANË, 8 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama i shprehu sot mirënjohjen në Ditën e Gruas, dy bashkëpunëtoreve simbol të promovimit të legjislacionit mbi barazinë gjinore,...

Përfaqësimi i grave në politikë/ Gjermeni: Ndryshimi i dukshëm, mbi 30%...

TIRANË, 29 janar /ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni, e zgjedhur kryetare e nënkomisonit për çështjet e barazisë gjinore në Asamblenë Parlamentare të...

Maska, e detyrueshme nga e enjtja/ Mjekja e Infektivit, Nevila Gjermeni:...

TIRANË, 12 tetor /ATSH/ Mjekja e Infektivit Nevila Gjermeni gjatë një interviste në Report TV, ka folur për rëndësinë e mbajtjes së maskës nga...

Rikonstruksioni i Qendrës Shëndetësore Krujë/ Gjermeni: Mbajtëm një nga angazhimet tona...

TIRANË, 17 qeshor/ATSH/ "Me rikonstruksionin e plotë të Qendrës Shëndetësore Krujë, si pjesë e programit të 300 qendrave shëndetësore, mbajtëm një nga angazhimet tona...

FOTO-Rindërtimi në Bubq/ Urbanizim dhe nxitje e agroturizmit

TIRANË, 28 maj/ATSH/ "Projekti i rindërtimit të Bubqit është gati dhe përveç urbanizimit të gjithë zonës do të krijojë edhe kushte për zhvillimin e...

AFP: Nevila, mjekja e Tiranës, që nuk i ka parë që...

TIRANË, 8 maj /ATSH-AFP/ - Që kur koronavirusi u shfaq në Shqipëri, në fillim të marsit, specialistja e sëmundjeve infektive, Nevila Gjermeni ka qenë...

Projektligji për turizmin detar, hap i ri në zhvillimin e sektorit...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Plotësimi i kuadrit ligjor me një ligj specifik për turizmin detar, i jep  mundësi Shqipërisë të zhvillojë këtë sektor turizmi duke...

Vatra e re në Krujë, hetim epidemiologjik dhe izolim i infeksionit...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Nga seanca plenare e së enjtes, deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni deklaroi se në Krujë po bëhet gjurmimi i rasteve...

Gjermeni: Vetëm ligjet nuk e ndalojnë dot dhunën ndaj grave, nevojë...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni, deklaroi sot se "ndihem e tronditur nga rastet e fundit kur merren jetët e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA