Ballina Etiketimet GJERMANIMITALI

Etiketim: GJERMANIMITALI

BERLIN – Gjermania, Franca dhe Italia thirrje për armëpushim të menjëhershëm...

BERLIN, 26 qershor /ATSH-AA/ - Gjermania, Franca dhe Italia u kanë bërë thirrje palëve ndërluftuese në Libi që "menjëherë dhe pa kushte" të ndërpresin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA