Ballina Etiketimet Gjergj Vlashi

Etiketim: Gjergj Vlashi

“Nderi i Kombit” Gjergj Vlashi feston sot 91-vjetorin e lindjes

TIRANË, 13 korrik/ATSH/- Regjisori, shkrimtari dhe përkthyesi Gjergj Vlashi sot feston 91-vjetorin e lindjes. Artisti i mirënjohur nga Durrësi vazhdon të jetë produktiv duke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA